
LENOVOSKU: 64B5KAT1EU
Lenovo ThinkVision S24-4e FHD/ 24''Monior
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
62,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision S24-4e - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 18 cm x 40.29 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 3 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 18 cm x 40.29 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2250126 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Pixel Per Inch | 92 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | Tiny support |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x HDMI cable |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 16 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 16 Watt |
| Power Consumption (Max) | 19 Watt |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Interfaces | HDMI ¦ VGA |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 18 cm - height: 40.29 cm - weight: 3 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 18 cm - height: 40.29 cm - weight: 3 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 4.4 cm - height: 32.57 cm - weight: 2.7 kg |
| Shipping Width | 61 cm |
| Shipping Depth | 11.2 cm |
| Shipping Height | 42 cm |
| Shipping Weight | 4.7 kg |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



