
LENOVOSKU: 67BCKAC6UK-02EAN: Monitor
Lenovo L24i-4A - 23.8" FHD Monitor - HDMI
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
74,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo L24i-4A - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.94 cm x 18.29 cm x 43.38 cm - with stand |
| Weight | 3.84 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal), 14 ms (Off), 1 ms (MPRT) |
| Contrast Ratio | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Localisation | English / United Kingdom |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | RoHS, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0 |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Cloud grey |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 53.94 cm x 18.29 cm x 43.38 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB [coverage ratio), 106% sRGB (color area ratio) |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1954877 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Vertical Refresh Rate | 48 - 100 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Included Accessories | 1 screw |
| Cables Included | 1 x HDMI cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (Typical) | 14 Watt |
| Power Consumption (Max) | 28 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo Artery |
| OS Required | Windows 11, Windows 10 |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | HDMI ¦ VGA ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand - width: 53.94 cm - depth: 18.29 cm - height: 43.38 cm - weight: 3.84 kg ¦ Without stand - width: 53.94 cm - depth: 4.1 cm - height: 31.52 cm - weight: 3.01 kg |
| Shipping Width | 60.9 cm |
| Shipping Depth | 12.5 cm |
| Shipping Height | 39.8 cm |
| Shipping Weight | 5.82 kg |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


