
LENOVOSKU: 67A3KAC6UK-02
D27-40 - 27" FHD Monitor - VGA, HDMI
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
74,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo D27-40 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27"
| Dimensions (WxDxH) | 61.41 cm x 20.95 cm x 45.44 cm - with stand |
| Weight | 4.8 kg |
| Panel Type | VA |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 19 ms (On/Off), 4 ms (Level 4), 5 ms (Level 3), 6 ms (Level 2), 7 ms (Level 1) |
| Contrast Ratio | 3000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Localisation | English / United Kingdom |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1 |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixel Pitch | 0.311 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 61.41 cm x 20.95 cm x 45.44 cm |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 27" |
| Pixel Per Inch | 81 |
| Vertical Refresh Rate | 75 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), Tiny support |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x HDMI cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (Typical) | 20 Watt |
| Power Consumption (Max) | 28 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Interfaces | HDMI ¦ VGA (HD-15) ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand - width: 61.41 cm - depth: 20.95 cm - height: 45.44 cm - weight: 4.8 kg ¦ Without stand - width: 61.41 cm - depth: 4.55 cm - height: 37.45 cm - weight: 4 kg |
| Shipping Width | 15.4 cm |
| Shipping Depth | 45.6 cm |
| Shipping Height | 71.6 cm |
| Shipping Weight | 6.6 kg |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


