
LENOVOSKU: 82A300B9GE-06EAN: 82A3
Yoga 7 14ITL05 i5-1135G7/8GB/512M2/FHD/C(IR)/W10
YOGA SLIM 7 14ITL05
DemoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Demo
Razstavni model, v odličnem stanju
318,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-1135G7 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Demo |
| SKU | 82A300B9GE-06 |
| EAN | 82A3 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G6 i5-8250U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8250U8GB DDR4256GB SSD M.2
318,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G8 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/GC/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-11...16GB256GB SSD M.2
318,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G8 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/GC/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-11...16GB256GB SSD M.2
318,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD M2
315,00 €