
HPSKU: 53B8-113804-08-CEAN: 53B85EC
850 G8 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/GC/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G8
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
318,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 53B8-113804-08-C |
| EAN | 53B85EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

DemoNa zalogi
LENOVO
Yoga 7 14ITL05 i5-1135G7/8GB/512M2/FHD/C(IR)/W10
QuadCore Intel Core i5-11...8GB512GB SSD M.2
318,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G6 i5-8250U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8250U8GB DDR4256GB SSD M.2
318,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G8 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/GC/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-11...16GB256GB SSD M.2
318,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 R5 Pro 4650U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB512GB SSD M2
315,00 €