
TEQCYCLESKU: TLX1CG6MX01BEAN: 20KG
X1 Carbon G6 i5-8250U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD X1 CARBON G6
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
318,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-8250U |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLX1CG6MX01B |
| EAN | 20KG |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad X1 Carbon G6 - 14" - Intel Core i5 - 8250U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Nordic - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (8th Gen) - 8250U / 1.6 GHz, up to 3.4 GHz / 6 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics 620 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 32.35 cm x 21.71 cm x 1.595 cm |
| Weight | 1.13 kg |
| Battery | 3-cell - up to 19.3 hours |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Ultrabook |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 8 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Colour | Black |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Dockable | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Carbon Footprint | 11.1 kg carbon emissions |
| Technology | 3-cell Lithium Ion |
| Speed | 2400 MHz |
| Rated Speed | 2400 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 PCIe - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Glass-fibre reinforced plastic, magnesium alloy, carbon fibre reinforced plastic |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, buttonless touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington mini security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter, ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2, power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio Premium |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 72% |
| Capacity | 57 Wh |
| Run Time | Up to 19.3 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 |
| Wireless Controller | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 - M.2 Card |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core i5 (8th Gen) 8250U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 620 |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | ThinkShutter camera privacy |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3286 |
| Keyboard Layout | Nordic |
| Input | (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 20 V, 3.25 A |
| Interfaces Details | USB 3.1 Gen 1 ¦ USB 3.1 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB-C 3.1 Gen 2 (supports Thunderbolt 3, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ Lenovo Ethernet extension connector ¦ Dock |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

DemoNa zalogi
LENOVO
Yoga 7 14ITL05 i5-1135G7/8GB/512M2/FHD/C(IR)/W10
QuadCore Intel Core i5-11...8GB512GB SSD M.2
318,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G8 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/GC/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-11...16GB256GB SSD M.2
318,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
850 G8 i7-1185G7/16GB/256M2/FHD/GC/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i7-11...16GB256GB SSD M.2
318,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD M2
315,00 €