
LENOVOSKU: 21M4S3J600-SEAN: 21M4
E14 G6 R3 7335U/8GB/256M2/WUXGA/C/W11PE
THINKPAD E14 G6
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
321,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore AMD Ryzen 3 7335U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | SWE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21M4S3J600-S |
| EAN | 21M4 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo X280 i5-8350U / 8GB / SSD256GB / 12,5" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P COA / SLO gravura
i58GB256GB SSD
321,55 €
NovoNa zalogi
LENOVO
Legion Go S 8ARP1 Ryzen Z2 Go/16GB/512M2/MT/W11
322,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
V15 G4 IRU i5-13420H/16GB/512M2/FHD/C/NOOS
4C+4c Intel Core i5-13420...16GB512GB SSD M.2
323,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G6 i5-8250U/8GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8250U8GB DDR4256GB SSD M.2
318,00 €