
LENOVOSKU: 83A100GESP-SEAN: 83A1
V15 G4 IRU i5-13420H/16GB/512M2/FHD/C/NOOS
V15 G4 IRU
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
323,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 4C+4c Intel Core i5-13420H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 83A100GESP-S |
| EAN | 83A1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
Legion Go S 8ARP1 Ryzen Z2 Go/16GB/512M2/MT/W11
322,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo X280 i5-8350U / 8GB / SSD256GB / 12,5" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P COA / SLO gravura
i58GB256GB SSD
321,55 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
X13 G2 R5 Pro 5650U/8GB/512M2/WUXGA/F/C/NOOS
AMD Ryzen 5 Pro 5650U8GB512GB SSD M.2
325,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
E14 G6 R3 7335U/8GB/256M2/WUXGA/C/W11PE
QuadCore AMD Ryzen 3 7335...8GB256GB SSD M.2
321,00 €