
LENOVOSKU: ZA2J0030SE-SEAN: ZA2J
Tab4 10 APQ8017/2GB/16S/WXGA/MT/SD/B/C/A
TAB4 10
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
68,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 2GB |
| Disk | 16GB eMMC |
| Zaslon | 10" |
| Tip zaslona | 10.1" IPS TFT - LED backlight |
| Ločljivost | 1280 x 800 |
| Operacijski sistem | Android |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Slate Black |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | ZA2J0030SE-S |
| EAN | ZA2J |
Opis izdelka
Lenovo Tab4 10 ZA2J - tablet - Android 7.0 (Nougat) - 16 GB - 10.1"
| Processor | Qualcomm APQ8017 |
| RAM | 2 GB - LPDDR3 SDRAM |
| Display | 10.1" IPS TFT - LED backlight - 1280 x 800 - Multi-Touch |
| Operating System | Android 7.0 (Nougat) |
| Dimensions (WxDxH) | 17 cm x 0.85 cm x 24.7 cm |
| Weight | 506 g |
| Resolution | 1280 x 800 |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Product Type | Tablet |
| Colour | Slate black |
| Wireless Connectivity | 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Processor Clock Speed | 1.4 GHz |
| Supported Flash Memory Cards | microSD |
| Storage | 16 GB eMMC |
| Rear Camera | 5 Megapixel |
| Front Camera | 2 Megapixel |
| Navigation System | GPS |
| Max Supported Capacity | 128 GB |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Case Material | Plastic |
| Sensors | G-sensor, hall sensor |
| Features | 10-point multi-touch |
| Vibrating Alert | Yes |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | RoHS |
| Type | 10.1" IPS TFT - LED backlight |
| Touchscreen | Multi-Touch |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Technology | Lithium Ion |
| Capacity | 7000 mAh |
| Standby Time | 14 days |
| Width | 17 cm |
| Depth | 0.85 cm |
| Height | 24.7 cm |
| Supported Digital Audio Standards | Dolby Atmos |
| Audio | Microphone, stereo speakers |
| Expansion Slots | 1 x microSD |
| Interfaces | 1 x Micro-USB ¦ Headset mini jack (3.5mm) |
| Receiver | GPS |
| Sensor Resolution | 2 Megapixel |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Slim 3 14M868 Kompanio 520/4GB/64S/FHD/C/Chrome
4GB64GB eMMC
73,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
59,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
300e A4-9120C/4GB/32S/HD/MT/C/Chrome
AMD A4 9120C4GB32GB eMMC
58,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
57,00 €