
LENOVOSKU: ZAD00068ES-02EAN: ZAD0
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
TAB M8
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
57,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 4GB |
| Disk | 64GB eMMC |
| Zaslon | 8" |
| Tip zaslona | 8" ADS-IPS |
| Ločljivost | 1280 x 800 |
| Grafična kartica | IMG PowerVR GE8320 |
| Operacijski sistem | Android |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | ZAD00068ES-02 |
| EAN | ZAD0 |
Opis izdelka
Lenovo Tab M8 (4rd Gen) ZAD0 - tablet - Android 13 - 64 GB - 8"
| Processor | MediaTek MT8768 |
| RAM | 4 GB - LPDDR4X SDRAM |
| Display | 8" ADS-IPS - 1280 x 800 - Multi-Touch |
| Graphics | IMG PowerVR GE8320 |
| Operating System | Android 13 |
| Dimensions (WxDxH) | 11.982 cm x 0.895 cm x 19.797 cm |
| Weight | 320 g |
| Resolution | 1280 x 800 |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Product Type | Tablet |
| Colour | Arctic grey |
| Wireless Connectivity | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Processor Clock Speed | 2.2 GHz |
| Supported Flash Memory Cards | microSD |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 64 GB eMMC |
| Rear Camera | 5 Megapixel |
| Front Camera | 2 Megapixel |
| Navigation System | GPS |
| Service & Support | Limited warranty - battery - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - 1 year |
| Number of Cores | 8-core |
| Case Material | Plastic |
| Sensors | Accelerometer, ambient light sensor |
| Included Accessories | Power adapter, film, clear case |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Voltage Required | (50/60 Hz) |
| Type | 8" ADS-IPS |
| Touchscreen | Multi-Touch |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 350 cd/m² |
| Features | Anti-fingerprint, on-cell touch technology |
| Capacity | 5100 mAh |
| Width | 11.982 cm |
| Depth | 0.895 cm |
| Height | 19.797 cm |
| Audio | Mono microphone, two speakers |
| Expansion Slots | 1 x microSD |
| Interfaces | 1 x USB-C 2.0 ¦ 1 x headset mini jack (3.5mm) |
| Receiver | GPS |
| Sensor Resolution | 2 Megapixel |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
57,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
300e A4-9120C/4GB/32S/HD/MT/C/Chrome
AMD A4 9120C4GB32GB eMMC
58,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
59,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
50,00 €