
LENOVOSKU: 82CE0001SP-BEAN: 82CE
300e A4-9120C/4GB/32S/HD/MT/C/Chrome
CHROMEBOOK 300E G2
ObnovljenoLe še 2 na zalogi!
58,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD A4 9120C |
| RAM | 4GB |
| Disk | 32GB eMMC |
| Zaslon | 11" |
| Tip zaslona | 11.6" - IPS |
| Ločljivost | 1366 x 768 |
| Grafična kartica | AMD Radeon R4 |
| Operacijski sistem | Chrome |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82CE0001SP-B |
| EAN | 82CE |
Opis izdelka
Lenovo 300e Chromebook (2nd Gen) AST - 11.6" - AMD A4 - 9120C - 4 GB RAM - 32 GB eMMC - Spanish
| Processor | AMD A4 9120C / 1.6 GHz, up to 2.4 GHz / 1 MB Cache |
| RAM | 4 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 11.6" LED backlight touchscreen 1366 x 768 / HD |
| Graphics | AMD Radeon R4 |
| Operating System | Google Chrome OS |
| Dimensions (WxDxH) | 29 cm x 20.4 cm x 2.035 cm |
| Weight | 1.31 kg |
| Battery | Up to 10 hours |
| Keyboard | Spanish |
| Resolution | 5 Megapixel (rear) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| Product Type | Chromebook - flip design |
| Localisation | Language: Spanish / region: Spain |
| Memory | 4 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Colour | Black |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 32 GB eMMC |
| Security | Google Security Chip H1 |
| Integrated Webcam | Yes |
| Specific Absorption Rate (SAR) | 0.628 W/kg (body) ¦ 0.628 W/kg (limb) |
| Technology | Lithium Ion |
| Speed | 1866 MT/s |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Main Storage | 32 GB eMMC - eMMC 5.1 |
| Case Material | Polycarbonate ABS |
| Features | Spill-resistant, anti-pry key caps |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3 |
| Localization | Language: Spanish / region: Spain |
| Type | Keyboard, touchpad |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Capacity | 47 Wh |
| Run Time | Up to 10 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| Wireless Controller | Atheros QCA6174A - M.2 Card |
| CPU | AMD A4 9120C / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 2.4 GHz |
| Number of Cores | Dual-Core |
| Cache | L2 - 1 MB |
| 64-bit Computing | Yes |
| Graphics Processor | AMD Radeon R4 |
| Camera | Yes - 720p (front) |
| Camera Features | Rear camera with auto focus |
| Sound | Stereo speakers, microphone |
| Codec | DA7219 |
| Keyboard Layout | Spanish |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.1 Gen 1 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) ¦ 2 x USB 3.1 Gen 1 ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (microSD) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
57,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
59,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
57,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
50,00 €