
LENOVOSKU: 82XJ000XMX-BEAN: 82XJ
Slim 3 14M868 Kompanio 520/4GB/64S/FHD/C/Chrome
IDEAPAD SLIM 3 14M868
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
73,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 4GB |
| Disk | 64GB eMMC |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - TN |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | ARM Mali |
| Operacijski sistem | Chrome |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82XJ000XMX-B |
| EAN | 82XJ |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad Slim 3 Chrome 14M868 - 14" - MediaTek Kompanio 520 - 4 GB RAM - 64 GB eMMC - Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish)
| Processor | MediaTek Kompanio 520 2.05 GHz |
| RAM | 4 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | ARM Mali-G52 2EE MC2 |
| Operating System | Google Chrome OS |
| Dimensions (WxDxH) | 32.59 cm x 22.18 cm x 1.86 cm |
| Weight | 1.3 kg |
| Battery | Up to 13.5 hours |
| Keyboard | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Product Type | Chromebook |
| Localisation | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Memory | 4 GB LPDDR4X (provided memory is soldered) |
| Colour | Abyss blue |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 64 GB eMMC |
| Security | Google Security Chip H1 |
| Integrated Webcam | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 3733 MT/s |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 64 GB eMMC - eMMC 5.1 |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top), 15% Talc (top), 15% Talc (bottom) |
| Surface Finish | Texture painting |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Waves MaxxAudio |
| Localization | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +45 / -45 |
| Vertical Viewing Angle | +15 / -35 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, buttonless touchpad, Chrome keyboard |
| Capacity | 47 Wh |
| Run Time | Up to 13.5 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| CPU | MediaTek Kompanio 520 2.05 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Graphics Processor | ARM Mali-G52 2EE MC2 |
| Max Monitors Supported | 1 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Keyboard Layout | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.1a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (microSD) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab4 10 APQ8017/2GB/16S/WXGA/MT/SD/B/C/A
2GB16GB eMMC
68,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
59,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
300e A4-9120C/4GB/32S/HD/MT/C/Chrome
AMD A4 9120C4GB32GB eMMC
58,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo TAB M8 MT8768/4GB/64S/WXGA/MT/SD/B/C/A
4GB64GB eMMC
57,00 €