
LENOVOSKU: ZACH0112SE-SEAN: ZACH
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
TAB P12
Obnovljeno - dobroLe še 4 na zalogi!
173,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 8GB |
| Disk | 128GB UFS card |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 12.7" LTPS |
| Ločljivost | 2944 x 1840 |
| Grafična kartica | ARM Mali |
| Operacijski sistem | Android |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | ZACH0112SE-S |
| EAN | ZACH |
Opis izdelka
Lenovo Tab P12 ZACH - tablet - Android 13 or later - 128 GB - 12.7"
| Processor | MediaTek Dimensity 7050 |
| RAM | 8 GB - LPDDR4X SDRAM |
| Display | 12.7" LTPS - 2944 x 1840 - Multi-Touch |
| Graphics | ARM Mali-G68 |
| Operating System | Android 13 or later |
| Dimensions (WxDxH) | 19.076 cm x 0.69 cm x 29.337 cm |
| Weight | 615 g |
| Resolution | 2944 x 1840 |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Product Type | Tablet |
| Colour | Storm grey |
| Wireless Connectivity | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Processor Clock Speed | 2.6 GHz |
| Supported Flash Memory Cards | microSD |
| Security Devices | Fingerprint reader |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 128 GB UFS card |
| Battery Run Time | Up to 10 hours |
| Rear Camera | 8 Megapixel |
| Front Camera | 13 Megapixel |
| Navigation System | GPS/GLONASS/Galileo |
| Max Supported Capacity | 1 TB |
| Service & Support | Limited warranty - battery - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - 1 year |
| Number of Cores | 8-core |
| Case Material | Metal |
| Sensors | Accelerometer, hall sensor, RGB sensor, gyroscope, eCompass |
| Included Accessories | Power adapter, digital pen, Lenovo Tab Pen Plus |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, TUV Rheinland Flicker Free Certification, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TÜV Rheinland Full Care Display 3.0 Certification |
| Voltage Required | (50/60 Hz) |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Preloaded Software | Messages, Recorder, Gmail, YouTube, Google Play, Google Chrome, Google Maps, Google Drive, Google Docs, WPS Office, Google Sheets, Youtube Kids, Google Duo, Google Kids Space, YouTube Music, Google Files, Lenovo Vantage, Google Entertainment Space, Google One, Google Lens, Google Podcasts, Google TV, MyScript calculator, Nebo, Lenovo Freestyle, Google, Gallery Go by Google Photos |
| Type | Digitizer, digital pen |
| Colour Gamut | 96% DCI-P3 |
| Touchscreen | Multi-Touch |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Features | Face unlock |
| Capacity | 10200 mAh |
| Technology | Lithium polymer |
| Run Time | Up to 10 hours |
| Run Time Details | Video playback: up to 8.79 hour(s) ¦ Web browsing: up to 10 hour(s) |
| Security Protocols & Features | Wi-Fi Direct |
| Width | 19.076 cm |
| Depth | 0.69 cm |
| Height | 29.337 cm |
| Supported Digital Audio Standards | Dolby Atmos |
| Audio | 2-microphone array, quad JBL speakers |
| Expansion Slots | 1 x microSD |
| Interfaces | 1 x USB-C 2.0 ¦ 1 x POGO pin |
| Receiver | GPS/GLONASS/Galileo |
| Sensor Resolution | 13 Megapixel |
| Light Source | Flash |
| Lens Aperture | F/2.2 |
| Focus Adjustment | Fixed focus |
| Video Resolutions | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1280 x 720 (720p) at 30 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps |
| Field of View (FoV) | 122 degree(s) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
14w G2 AMD 3015e/8GB/128M2/HD/C/W11SE
DualCore AMD 3015e8GB128GB SSD M.2
174,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Tab M10 QS695/4GB/128S/WUXGA+/MT/SD/5/B/C/A
4GB128GB UFS card
172,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
172,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/C/P
8GB128GB UFS card
172,00 €