
LENOVOSKU: ZACT0076GB-02EAN: ZACT
Tab M10 QS695/4GB/128S/WUXGA+/MT/SD/5/B/C/A
TAB M10
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
172,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 4GB |
| Disk | 128GB UFS card |
| Zaslon | 11" |
| Tip zaslona | 10.61" IPS - LED backlight |
| Ločljivost | 2000 x 1200 |
| Grafična kartica | Qualcomm ADRENO 619 |
| Operacijski sistem | Android |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | ZACT0076GB-02 |
| EAN | ZACT |
Opis izdelka
Lenovo Tab M10 5G ZACT - tablet - Android 13 or later - 128 GB - 10.61" - 5G
| Processor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| RAM | 4 GB - LPDDR4X SDRAM |
| Display | 10.61" IPS LED backlight - 2000 x 1200 - Multi-Touch |
| Graphics | Qualcomm ADRENO 619 |
| Operating System | Android 13 or later |
| Dimensions (WxDxH) | 16.034 cm x 0.83 cm x 25.274 cm |
| Weight | 490 g |
| Resolution | 2000 x 1200 |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Product Type | Tablet |
| Colour | Abyss blue |
| Wireless Connectivity | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1 |
| Processor Clock Speed | 2.2 GHz |
| Supported Flash Memory Cards | microSD |
| Storage | 128 GB UFS card |
| Cellular Technology | 5G |
| Cellular Protocols | 5G Sub-6 Ghz |
| Rear Camera | 13 Megapixel |
| Front Camera | 8 Megapixel |
| Navigation System | A-GPS/GPS/GLONASS/Gallileo/Beidou |
| Max Supported Capacity | 1 TB |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year - pick-up and return |
| Number of Cores | 8-core |
| Case Material | Polymethyl methacrylate |
| Sensors | Accelerometer, ambient light sensor, G-sensor, hall sensor, SAR sensor, gyroscope, Eccentric Rotating Mass (ERM) |
| Features | Anti-fingerprint, in-cell touch technology, 90 Hz refresh rate |
| Vibrating Alert | Yes |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, IP52, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Voltage Required | (50/60 Hz) |
| Preloaded Software | Voice Call |
| Type | 10.61" IPS - LED backlight |
| Colour Gamut | 72% NTSC |
| Touchscreen | Multi-Touch |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Capacity | 7700 mAh |
| SIM Card Type | Nano SIM |
| Width | 16.034 cm |
| Depth | 0.83 cm |
| Height | 25.274 cm |
| Supported Digital Audio Standards | Dolby Atmos |
| Audio | Mono microphone, two speakers |
| Expansion Slots | 1 x microSD ¦ 1 x Nano-SIM card |
| Interfaces | 1 x USB-C 2.0 ¦ 1 x headset mini jack (3.5mm) |
| Receiver | A-GPS/GPS/GLONASS/Gallileo/Beidou |
| Sensor Resolution | 8 Megapixel |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
172,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/C/P
8GB128GB UFS card
172,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
171,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
171,00 €