
LENOVOSKU: ZAD50005SE-SEAN: ZAD5
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
TAB P12
Obnovljeno - dobroNa zalogi (6 kos)
172,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 8GB |
| Disk | 128GB UFS card |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 12.7" LTPS |
| Ločljivost | 2944 x 1840 |
| Grafična kartica | ARM Mali |
| Operacijski sistem | Android |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | ZAD50005SE-S |
| EAN | ZAD5 |
Opis izdelka
Lenovo Tab P12 ZAD5 - tablet - Android 13 or later - 128 GB - 12.7"
| Processor | MediaTek Dimensity 7050 |
| RAM | 8 GB - LPDDR4X SDRAM |
| Display | 12.7" LTPS - 2944 x 1840 - Multi-Touch |
| Graphics | ARM Mali-G68 |
| Operating System | Android 13 or later |
| Dimensions (WxDxH) | 19.076 cm x 0.69 cm x 29.337 cm |
| Weight | 615 g |
| Resolution | 2944 x 1840 |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Product Type | Tablet |
| Colour | Sage |
| Wireless Connectivity | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Processor Clock Speed | 2.6 GHz |
| Supported Flash Memory Cards | microSD |
| Security Devices | Fingerprint reader |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 128 GB UFS card |
| Rear Camera | 8 Megapixel |
| Front Camera | 13 Megapixel |
| Navigation System | GPS/GLONASS/Galileo |
| Max Supported Capacity | 1 TB |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return |
| Number of Cores | 8-core |
| Case Material | Metal |
| Sensors | Accelerometer, G-sensor, hall sensor, RGB sensor, gyroscope, eCompass |
| Included Accessories | Power adapter, Lenovo Tab Pen Plus |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, TUV Rheinland Flicker Free Certification, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TÜV Rheinland Full Care Display 3.0 Certification |
| Voltage Required | (50/60 Hz) |
| Type | Digitizer, digital pen |
| Colour Gamut | 96% DCI-P3 |
| Touchscreen | Multi-Touch |
| Image Aspect Ratio | 8:5 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Features | Anti-glare, anti-fingerprint, in-cell touch technology, 60 Hz refresh rate, paper like display |
| Capacity | 10200 mAh |
| Width | 19.076 cm |
| Depth | 0.69 cm |
| Height | 29.337 cm |
| Supported Digital Audio Standards | Dolby Atmos |
| Audio | 2-microphone array, quad JBL speakers |
| Expansion Slots | 1 x microSD |
| Interfaces | 1 x USB-C 2.0 ¦ 1 x POGO pin |
| Receiver | GPS/GLONASS/Galileo |
| Sensor Resolution | 13 Megapixel |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Tab M10 QS695/4GB/128S/WUXGA+/MT/SD/5/B/C/A
4GB128GB UFS card
172,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/C/P
8GB128GB UFS card
172,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
171,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
173,00 €