
HPSKU: 8PZ9-112509-08-BEAN: 8PZ98AV
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G7
Obnovljeno - dobroNa zalogi (6 kos)
171,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-10310U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | SWE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 8PZ9-112509-08-B |
| EAN | 8PZ98AV |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
171,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
171,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
171,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
Intel Core i5 10310U8GB256GB SSD NVMe M.2
171,00 €