
HPSKU: 23V6-112558-08-BEAN: 23V67EC
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G7
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
171,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 10310U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 23V6-112558-08-B |
| EAN | 23V67EC |
Opis izdelka
HP EliteBook 840 G7 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 10310U - 8 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core i5 (10th Gen) - 10310U / 1.7 GHz, up to 4.4 GHz / 6 MB Cache |
| RAM | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 32.36 cm x 21.47 cm x 1.79 cm |
| Weight | 1.35 kg |
| Battery | 3-cell |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Features | Multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, glass clickpad, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0 |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | ClickPad, pointing stick |
| Memory | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe, TLC, SED |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 1.2) and firmware (TPM 2.0) |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 150 kg carbon emissions |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 2666 MHz |
| Rated Speed | 2666 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 PCIe - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC), Self-Encrypting Drive |
| Case Material | Aluminum |
| Integrated Options | Hall sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 65W EM Smart AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11e, IEEE 802.11h, IEEE 802.11i, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, Wi-Fi CERTIFIED |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, Windows Defender, HP Client Catalog, HP BIOS Config Utility, HP Image Assistant, HP JumpStart, HP Noise Cancellation, HP System Software Manager, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Fingerprint Sensor, Ivanti Management Suite, HP BIOSphere Gen5, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Recover Gen3, HP Client Management Script Library, HP Client Security Manager Gen6, HP Sure Start Gen6, HP Sure Run Gen3 |
| Type | Keyboard, ClickPad, pointing stick |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 53 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0 |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6 AX 201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 48.3 cm x 30.5 cm |
| CPU | Intel Core i5 (10th Gen) 10310U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | L3 - 6 MB |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | Privacy camera |
| Sound | Dual stereo speakers, 3 multi-array microphone |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt, 19.5 V, 11 A |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.1 (supports Thunderbolt, DisplayPort 1.2 Alt Mode) ¦ USB 3.1 Gen 1 (charging) ¦ USB 3.1 Gen 1 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Manufacturing (kg CO2e) | 118 |
| Logistics (kg CO2e) | 14 |
| Use (kg CO2e) | 19 |
| EOL (kg CO2e) | 0.5 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 131 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
171,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
171,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/F/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
171,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/4U/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
171,00 €