LENOVOSKU: 82N9S05R00-SEAN: 82N9
14w G2 AMD 3015e/8GB/128M2/HD/C/W11SE
14W G2
Obnovljeno - dobroLe še 3 na zalogi!
174,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | DualCore AMD 3015e |
| RAM | 8GB |
| Disk | 128GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1366 x 768 (HD) |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 82N9S05R00-S |
| EAN | 82N9 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
173,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Tab M10 QS695/4GB/128S/WUXGA+/MT/SD/5/B/C/A
4GB128GB UFS card
172,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
176,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
Tab P12 Dimensity 7050/8GB/128S/2.9K/MT/SD/F/B/P/A
8GB128GB UFS card
176,00 €