
LENOVOSKU: 20WNS8SV01-BEAN: 20WN
T14s G2 i5-1135G7/16GB/512M2/FHD/MT/4U/C(IR)/NOOS
THINKPAD T14S G2
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
626,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-1135G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 20WNS8SV01-B |
| EAN | 20WN |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 250 G10 1920x1080 IPS 250nit i5-1335U/16GB/512GB/Intel Iris XE/Win11Home (9Y7A7ET#BED)
i5-1335U16GB
625,96 €

DemoNa zalogi
LENOVO
L14 G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/C(IR)/B/W10P
Intel Core i5-1145G716GB DDR4256GB SSD M2
625,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
L13 2-in-1 G6 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/MT/P/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...16GB512GB SSD M.2
625,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1165G7/8GB/512M2/FHD/F/C(IR)/W11P
Intel Core i7 1165G78GB512GB SSD M.2
624,00 €