
LENOVOSKU: 21R7000AMZ-BEAN: 21R7
L13 2-in-1 G6 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/MT/P/W11P
THINKPAD L13 2-IN-1 G6
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
625,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 2C+10c Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 21R7000AMZ-B |
| EAN | 21R7 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

DemoNa zalogi
LENOVO
L14 G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/C(IR)/B/W10P
Intel Core i5-1145G716GB DDR4256GB SSD M2
625,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 250 G10 1920x1080 IPS 250nit i5-1335U/16GB/512GB/Intel Iris XE/Win11Home (9Y7A7ET#BED)
i5-1335U16GB
625,96 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i5-1135G7/16GB/512M2/FHD/MT/4U/C(IR)/NOOS
QuadCore Intel Core i5-11...16GB512GB SSD M.2
626,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1165G7/8GB/512M2/FHD/F/C(IR)/W11P
Intel Core i7 1165G78GB512GB SSD M.2
624,00 €