
LENOVOSKU: 20WNS8RS04-GEAN: 20WN
T14s G2 i7-1165G7/8GB/512M2/FHD/F/C(IR)/W11P
THINKPAD T14S G2
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
624,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 1165G7 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 20WNS8RS04-G |
| EAN | 20WN |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 - 14" - Intel Core i7 - 1165G7 - 8 GB RAM - 512 GB SSD
| Processor | Intel Core i7 (11th Gen) - 1165G7 / 2.8 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Dimensions (WxDxH) | 32.75 cm x 22.4 cm x 1.614 cm |
| Weight | 1.28 kg |
| Battery | 4-cell - up to 23.6 hours |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Networking | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 8 GB LPDDR4X (provided memory is soldered) |
| Colour | Villi black |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dockable | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 4266 MT/s |
| Rated Speed | 2133 MHz |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption, Performance - Samsung |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre hybrid (top), magnesium alloy (keyboard cover) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 72% NTSC |
| Capacity | 57 Wh |
| Run Time | Up to 23.6 hours |
| Wireless | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 210 |
| CPU | Intel Core i7 (11th Gen) 1165G7 / 2.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, hybrid HD/IR camera |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: far-field |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ Dock |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo T15 G1 i5-10210U / 8GB / SSD256GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura
i58GB256GB SSD
623,95 €

DemoNa zalogi
LENOVO
L14 G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/C(IR)/B/W10P
Intel Core i5-1145G716GB DDR4256GB SSD M2
625,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
L13 2-in-1 G6 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/MT/P/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...16GB512GB SSD M.2
625,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 250 G10 1920x1080 IPS 250nit i5-1335U/16GB/512GB/Intel Iris XE/Win11Home (9Y7A7ET#BED)
i5-1335U16GB
625,96 €