
LENOVOSKU: 20X2S8QY02-CTO-04
L14 G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/F/C(IR)/B/W10P
THINKPAD L14 G2
DemoLe še 1 na zalogi!
625,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1145G7 |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Demo |
| SKU | 20X2S8QY02-CTO-04 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
L13 2-in-1 G6 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/MT/P/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...16GB512GB SSD M.2
625,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") 250 G10 1920x1080 IPS 250nit i5-1335U/16GB/512GB/Intel Iris XE/Win11Home (9Y7A7ET#BED)
i5-1335U16GB
625,96 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i7-1165G7/8GB/512M2/FHD/F/C(IR)/W11P
Intel Core i7 1165G78GB512GB SSD M.2
624,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
T14s G2 i5-1135G7/16GB/512M2/FHD/MT/4U/C(IR)/NOOS
QuadCore Intel Core i5-11...16GB512GB SSD M.2
626,00 €