
LENOVOSKU: 30H0005TGE-GEAN: 30H0
P3 Tiny i5-14600/16GB/512M2/Wi/B/W11P
THINKCENTRE P3 TINY
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
658,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 i5-14600 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 30H0005TGE-G |
| EAN | 30H0 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkStation P3 - tiny Core i5 i5-14600 2.7 GHz - vPro Enterprise - 16 GB - SSD 512 GB - German
| Processor | 1 x Intel Core i5 (14th Gen) i5-14600 / 2.7 GHz (up to 5.2 GHz, (14-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.7 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Keyboard | German |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6E |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | RAID (PCI Express (NVMe)) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Cache Memory | 24 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro German |
| Cache Per Processor | 24 MB |
| Colour | Black |
| Processor Socket | FCLGA1700 Socket |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Carbon Footprint | 481 kg carbon emissions |
| Product Form Factor | Tiny |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 front, 2 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 in front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 rear) (supports SmartPower On) ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x DisplayPort 1.4 ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Installed Size | 24 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Effective Memory Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Features | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Rated Memory Speed | 2800 MHz |
| Interface (Bus) Type | M.2 Card |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.1, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch, tool-less chassis access |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 230 Watt |
| Efficiency | 90% |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Controller Interface Type | PCI Express (NVMe) |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1 |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.7 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | German |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i5 (14th Gen) i5-14600 |
| Clock Speed | 2.7 GHz (P-core) / 2 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz (P-core) / 3.9 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 14-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Socket | FCLGA1700 Socket |
| Chipset Type | Intel Q670 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 135 |
| PAIA Version | 1.3.2 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
AIO 3 27ARR9 R5 7535HS/16GB/1TBM2/FHD/B/C/W11
AMD Ryzen 5 7535HS16GB1TB SSD NVMe M.2
655,00 €

Novo
Dell
Računalnik Dell MT Optiplex 3090 i5-10505/Q470/ 8GB/SSD256GB/DVD-RW/Intel 630 2xDP/260W-85%/Win10Pro
i58GB256GB SSD
668,84 €

NovoNa zalogi
LENOVO
neo 50q G5 5-210H/16GB/1TBM2/WI/B/W11P
Intel Core 5 210H16GB1TB SSD NVMe M.2
669,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
P360 Tiny i7-12700T/32GB/512M2/W10IOT
Intel Core i7 12700T32GB512GB SSD M.2
671,00 €