
LENOVOSKU: F0HQ004DMT-GEAN: F0HQ
AIO 3 27ARR9 R5 7535HS/16GB/1TBM2/FHD/B/C/W11
IDEACENTRE AIO 27ARR9
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
655,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 7535HS |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 27" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 660M Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | F0HQ004DMT-G |
| EAN | F0HQ |
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ARR9 - all-in-one Ryzen 5 7535HS 3.3 GHz - 16 GB - SSD 1 TB - LED 27" - Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return |
| Dimensions (WxDxH) | 61.172 cm x 19.2 cm x 47.316 cm |
| Weight | 7.1 kg |
| Processor | AMD Ryzen 5 7535HS / 3.3 GHz (up to 4.55 GHz, (6-core) |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 |
| Power | (50/60 Hz) |
| RAM | 16 GB (installed) / 16 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Graphics Controller | AMD Radeon 660M Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Personal computer - all-in-one |
| Localisation | Region: Nordics |
| Cache Memory | 16 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| Monitor | 27" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 |
| OS Provided | Windows 11 Home |
| Cache Per Processor | 16 MB |
| Colour | Cloud grey |
| Keyboard | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Camera | Yes |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
General features
| Type | Personal computer |
| Product Form Factor | All-in-one - with stand |
| Built-in Devices | Stereo speakers |
| Embedded Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour | Cloud grey |
| Localisation | Region: Nordics |
Ports
| Slots | 1 M.2 Card (for SSD) ¦ 1 M.2 Card (for WLAN) |
| Interfaces | 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 rear) ¦ 2 x USB 2.0 (2 rear) ¦ 1 x HDMI output (1 rear) (TMDS compatible) ¦ 1 x HDMI input (1 rear) ¦ 1 x LAN - RJ-45 (1 rear) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 side) ¦ 1 x headphones/microphone (1 side) |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return |
RAM
| Installed Size | 16 GB (installed) / 16 GB (max) |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Rated Memory Speed | 4800 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Features | Dual channel memory architecture |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
Network
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Features | Dual stream (2x2) |
Compliance
| Compliant Standards | RoHS, WEEE, REACH, GREENGUARD, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TUV Rheinland Flicker Free Certification, Energy-Related Products (ErP) Lot 7, TUV Rheinland Ultra Low Noise Certification, TÜV Rheinland Low Blue Light |
Power
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 90 Watt |
| Efficiency | 89% |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
CPU cache
| Installed Size | L3 Cache - 16 MB |
| Cache Per Processor | 16 MB |
Optical drive
| Type | No optical drive |
Software
| OS Provided | Windows 11 Home Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
Display
| Monitor Type | LED - IPS |
| Diagonal Size | 27" |
| Native Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen Display | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Monitor Features | Anti-glare, Low Blue Light technology, 3-sided borderless |
Graphics
| Graphics Processor | AMD Radeon 660M Shared Video Memory (UMA) |
Audio
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Speakers | Harman Kardon stereo speakers |
| Speakers Included | 2 x right / left channel |
HDD/SSD
| Type | SSD - M.2 2280 |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Features | NVM Express (NVMe) |
Input device
| Type | Mouse, keyboard |
Microphone
| Type | Dual array microphone |
Webcam
| Camera | Yes |
| Resolution (MP) | 5 Megapixel |
Physical dimensions
| Width | 61.172 cm |
| Depth | 19.2 cm |
| Height | 47.316 cm |
| Weight | 7.1 kg |
Keyboard
| Keyboard Name | Lenovo EOS Keyboard |
| Connectivity | Wireless |
| Interface | 2.4GHz |
| Localization & Layout | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
Mouse
| Mouse Name | Lenovo EOS Mouse |
| Connectivity | Wireless |
| Interface | 2.4GHz |
Processor
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Clock Speed | 3.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.55 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 3 MB |
Certificates
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
P3 Tiny i5-14600/16GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i5 i5-1460016GB512GB SSD NVMe M.2
658,00 €

Novo
Dell
Računalnik Dell MT Vostro i5-10400/B460/8GB/512GB/DVDRW/Intel 630 VGA HDMI /BT WiFi/260W-85%/Win10Pro N113VD3888EMEA01_2101B
i58GB
644,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
M70q G6 U5 235T/16GB/512M2/WI/W11P
Intel Core Ultra 516GB512GB M.2 SSD
643,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70s G5 i7-14700/16GB/512M2/Wi/B/W11P
8C+12c Intel Core i7-1470...16GB512GB SSD M.2
642,00 €