
LENOVOSKU: 12U2S5FJ00-GEAN: 12U2
M70s G5 i7-14700/16GB/512M2/Wi/B/W11P
THINKCENTRE M70S G5
Obnovljeno - odličnoLe še 4 na zalogi!
642,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 8C+12c Intel Core i7-14700 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics 770 (2 GB) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | PT |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 12U2S5FJ00-G |
| EAN | 12U2 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
M70q G6 U5 235T/16GB/512M2/WI/W11P
Intel Core Ultra 516GB512GB M.2 SSD
643,00 €

Novo
Dell
Računalnik Dell MT Vostro 3888 i5-10400/B460/8GB/256GB/DVDRW/Intel 630 VGA HDMI /BT WiFi RJ45/260W-85%/Win10Pro N112VD3888EMEA01_2101
i58GB
640,17 €

Novo
Dell
Računalnik Dell MT Vostro i5-10400/B460/8GB/512GB/DVDRW/Intel 630 VGA HDMI /BT WiFi/260W-85%/Win10Pro N113VD3888EMEA01_2101B
i58GB
644,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70q G5 i7-14700T/16GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i7 i7-14700T16GB512GB SSD NVMe M.2
638,00 €