
LENOVOSKU: 12TA0004SP-SEAN: 12TA
M75s G5 R5 8500G/16GB/512M2/MB/W11P
THINKCENTRE M75S G5
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
638,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 8500G |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 740M Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 12TA0004SP-S |
| EAN | 12TA |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 - SFF Ryzen 5 8500G 3.5 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - Spanish
| Processor | AMD Ryzen 5 8500G / 3.5 GHz (up to 5 GHz, (6-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 9.25 cm x 29.77 cm x 33.95 cm |
| Weight | 4.6 kg |
| Keyboard | Spanish |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Graphics Controller | AMD Radeon 740M Shared Video Memory (UMA) |
| Type | 3 in 1 card reader |
| Localisation | Language: Spanish / region: Spain |
| Cache Memory | 16 MB L3 Cache |
| Optical Storage | DVD-Writer |
| OS Provided | Windows 11 Pro Spanish |
| Cache Per Processor | 16 MB |
| Colour | Black |
| Card Reader | 3 in 1 |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Carbon Footprint | 479 kg carbon emissions |
| Product Form Factor | SFF |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Bays | 1 (total) / 0 (free) x external 5.25" Slim Line ¦ 1 (total) / 1 (free) x internal 3.5" |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 in front) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 in front) (15W charging) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x microphone (1 in front) ¦ 4 x USB 2.0 (4 rear) ¦ 2 x DisplayPort 1.4a ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x audio line-out |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Installed Size | L3 Cache - 16 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 5200 MT/s |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Features | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Rated Memory Speed | 2600 MHz |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111FP |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop, Pluton security processor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 260 Watt |
| Efficiency | 90% |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | AMD Radeon 740M Shared Video Memory (UMA) |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| Max Monitors Supported | 3 |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 9.25 cm |
| Depth | 29.77 cm |
| Height | 33.95 cm |
| Shipping Width | 19.5 cm |
| Shipping Depth | 39.5 cm |
| Shipping Height | 53 cm |
| Shipping Weight | 7.5 kg |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Spanish |
| Supported Flash Memory Cards | SD Memory Card, SDHC Memory Card, SDXC Memory Card |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | AMD Ryzen 5 8500G |
| Clock Speed | 3.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 6 MB |
| Chipset Type | AMD PRO 665 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 103 |
| PAIA Version | 1.4.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70q G5 i7-14700T/16GB/512M2/Wi/B/W11P
Intel Core i7 i7-14700T16GB512GB SSD NVMe M.2
638,00 €

Novo
Dell
Računalnik Dell MT Vostro 3888 i5-10400/B460/8GB/256GB/DVDRW/Intel 630 VGA HDMI /BT WiFi RJ45/260W-85%/Win10Pro N112VD3888EMEA01_2101
i58GB
640,17 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
neo 50a g5 i7-13620H/16GB/512M2/FHD/B/C/W11P
Intel Core i7 13620H16GB512GB SSD NVMe M.2
635,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70s G5 i7-14700/16GB/512M2/Wi/B/W11P
8C+12c Intel Core i7-1470...16GB512GB SSD M.2
642,00 €