
LENOVOSKU: 12TD000JFR-GEAN: 12TD
M70q G5 i7-14700T/16GB/512M2/Wi/B/W11P
THINKCENTRE M70Q G5
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
638,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 i7-14700T |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 12TD000JFR-G |
| EAN | 12TD |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 - tiny Core i7 i7-14700T 1.3 GHz - vPro Enterprise - 16 GB - SSD 512 GB - French
| Processor | Intel Core i7 (14th Gen) i7-14700T / 1.3 GHz (up to 5.2 GHz, (20-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| Keyboard | French |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - on-site ¦ Extended warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Cache Memory | 33 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro French |
| Cache Per Processor | 33 MB |
| Colour | Black |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Onsite Support + 1 Year Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Product Form Factor | Tiny |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Interfaces | 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 front, 3 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On, fast-charging (5V, 2.1A)) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 in front) (data transfer, 5V 0.9A charging) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x USB 2.0 (1 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 rear) ¦ 1 x DisplayPort 1.4a ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 1 x USB-C (1 rear) |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - on-site ¦ Extended warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Installed Size | 33 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Features | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch, tool-less chassis access |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 135 Watt |
| Efficiency | 89% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.65 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | French |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i7 (14th Gen) i7-14700T |
| Clock Speed | 1.3 GHz (P-core) / 0.9 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz (P-core) / 3.7 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 20-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| Chipset Type | Intel Q670 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
M75s G5 R5 8500G/16GB/512M2/MB/W11P
AMD Ryzen 5 8500G16GB512GB SSD NVMe M.2
638,00 €

Novo
Dell
Računalnik Dell MT Vostro 3888 i5-10400/B460/8GB/256GB/DVDRW/Intel 630 VGA HDMI /BT WiFi RJ45/260W-85%/Win10Pro N112VD3888EMEA01_2101
i58GB
640,17 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
neo 50a g5 i7-13620H/16GB/512M2/FHD/B/C/W11P
Intel Core i7 13620H16GB512GB SSD NVMe M.2
635,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M70s G5 i7-14700/16GB/512M2/Wi/B/W11P
8C+12c Intel Core i7-1470...16GB512GB SSD M.2
642,00 €