
LENOVOSKU: 30F8S0MH1N-GEAN: 30F8
P360 Tiny i7-12700T/32GB/512M2/W10IOT
THINKSTATION P360 TINY
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
671,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 12700T |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 10 IOT |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 30F8S0MH1N-G |
| EAN | 30F8 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkStation P360 - tiny Core i7 12700T 1.4 GHz - 32 GB - SSD 512 GB
| Processor | 1 x Intel Core i7 (12th Gen) 12700T / 1.4 GHz (up to 4.7 GHz, (12-core) |
| RAM | 32 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, Performance |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.7 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Keyboard, mouse |
| Cache Memory | 25 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 10 IoT Enterprise 64-bit Edition |
| Cache Per Processor | 25 MB |
| Processor Socket | FCLGA1700 Socket |
| Product Form Factor | Tiny |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Slots | 2 (Total) / 0 (empty) |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 in front) (data only) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 front, 2 rear) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 rear) (supports SmartPower On) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 rear) ¦ 1 x DisplayPort 1.4 (1 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 1 x HDMI (1 rear) |
| Installed Size | 25 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Effective Memory Speed | 4800 MT/s |
| Rated Memory Speed | 4800 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Features | TCG Opal Encryption, Performance |
| Configuration Features | 2 x 16 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 170 Watt |
| Efficiency | 90% |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Video Interfaces | DisplayPort, HDMI |
| Max Monitors Supported | 2 |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Manufacturer | Samsung |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.7 cm |
| Interface | USB |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 12700T |
| Clock Speed | 1.4 GHz (P-core) / 1 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz (P-core) / 3.4 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 12-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Socket | FCLGA1700 Socket |
| Chipset Type | Intel Q670 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M75s G5 R5 8500G/16GB/512M2/Wi/B/W11P
HexaCore AMD Ryzen 5 8500...16GB512GB SSD M.2
672,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M75s G5 R5 8500G/16GB/512M2/W11P
AMD Ryzen 5 8500G16GB512GB SSD NVMe M.2
672,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
neo 50q G5 5-210H/16GB/1TBM2/WI/B/W11P
Intel Core 5 210H16GB1TB SSD NVMe M.2
669,00 €

Novo
Dell
Računalnik Dell MT Optiplex 3090 i5-10505/Q470/ 8GB/SSD256GB/DVD-RW/Intel 630 2xDP/260W-85%/Win10Pro
i58GB256GB SSD
668,84 €