
LENOVOSKU: 12TA0051GE-GEAN: 12TA
M75s G5 R5 8500G/16GB/512M2/W11P
THINKCENTRE M75S G5
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
672,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 8500G |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 740M Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 12TA0051GE-G |
| EAN | 12TA |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 - SFF Ryzen 5 8500G 3.5 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - German
| Processor | AMD Ryzen 5 8500G / 3.5 GHz (up to 5 GHz, (6-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 9.25 cm x 29.77 cm x 33.95 cm |
| Weight | 4.6 kg |
| Keyboard | German |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | AMD Radeon 740M Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Card reader |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Cache Memory | 16 MB L3 Cache |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro German |
| Cache Per Processor | 16 MB |
| Colour | Black |
| Card Reader | Yes |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Product Form Factor | SFF |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 front) (15W charging) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 (4 front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 front) ¦ 1 x microphone (1 front) ¦ 4 x USB 2.0 (4 rear) ¦ 1 x HDMI (1 rear) (TMDS compatible) ¦ 2 x DisplayPort 1.4a (2 rear) ¦ 1 x LAN (1 rear) ¦ 1 x audio line-out (1 rear) |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Installed Size | L3 Cache - 16 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 5200 MT/s |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Features | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 260 Watt |
| Efficiency | 90% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | AMD Radeon 740M Shared Video Memory (UMA) |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 9.25 cm |
| Depth | 29.77 cm |
| Height | 33.95 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | German |
| Supported Flash Memory Cards | SD Memory Card |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | AMD Ryzen 5 8500G |
| Clock Speed | 3.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| L2 cache | 6 MB |
| Chipset Type | AMD PRO 665 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M75s G5 R5 8500G/16GB/512M2/Wi/B/W11P
HexaCore AMD Ryzen 5 8500...16GB512GB SSD M.2
672,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
P360 Tiny i7-12700T/32GB/512M2/W10IOT
Intel Core i7 12700T32GB512GB SSD M.2
671,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
neo 50q G5 5-210H/16GB/1TBM2/WI/B/W11P
Intel Core 5 210H16GB1TB SSD NVMe M.2
669,00 €

Novo
Dell
Računalnik Dell MT Optiplex 3090 i5-10505/Q470/ 8GB/SSD256GB/DVD-RW/Intel 630 2xDP/260W-85%/Win10Pro
i58GB256GB SSD
668,84 €