
LENOVOSKU: 13B9007VFREAN: 13B9
neo 50q G5 5-210H/16GB/1TBM2/WI/B/W11P
THINKCENTRE NEO 50Q G5
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
669,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core 5 210H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 13B9007VFR |
| EAN | 13B9 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 - tiny Core 5 210H 2.2 GHz - 16 GB - SSD 1 TB - Canadian French
| Processor | Intel Core 5 (Series 2) 210H / 2.2 GHz (up to 4.8 GHz, (8-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Weight | 1.13 kg |
| Keyboard | Canadian French |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Cache Memory | 12 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro French |
| Cache Per Processor | 12 MB |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Onsite Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for desktops, ENERGY STAR Qualified |
| Product Form Factor | Tiny |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 front) (data transfer, 5V 3A charging) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 front) (Always On, fast-charging (5V, 2.1A)) ¦ 1 x headphones/microphone (1 front) ¦ 1 x USB 2.0 (1 rear) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 rear) ¦ 1 x HDMI (1 rear) ¦ 1 x DisplayPort 1.4 (1 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 1 x USB 2.0 (1 rear) (supports SmartPower On) |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site |
| Installed Size | 12 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Features | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch, tool-less chassis access |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 90 Watt |
| Efficiency | 89% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.65 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Canadian French |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core 5 (Series 2) 210H |
| Clock Speed | 2.2 GHz (P-core) / 1.6 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz (P-core) / 3.6 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 8-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| TCO Certified | TCO Certified, generation 10, for desktops |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 9.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Dell
Računalnik Dell MT Optiplex 3090 i5-10505/Q470/ 8GB/SSD256GB/DVD-RW/Intel 630 2xDP/260W-85%/Win10Pro
i58GB256GB SSD
668,84 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
P360 Tiny i7-12700T/32GB/512M2/W10IOT
Intel Core i7 12700T32GB512GB SSD M.2
671,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M75s G5 R5 8500G/16GB/512M2/Wi/B/W11P
HexaCore AMD Ryzen 5 8500...16GB512GB SSD M.2
672,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M75s G5 R5 8500G/16GB/512M2/W11P
AMD Ryzen 5 8500G16GB512GB SSD NVMe M.2
672,00 €