
HPSKU: 1Y5E-113325-08-BEAN: 1Y5E2AV
640 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/4/F/C(IR)/W10P_COA
PROBOOK 640 G8
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
207,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 1Y5E-113325-08-B |
| EAN | 1Y5E2AV |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/4/F/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5 1145G716GB256GB SSD NVMe M.2
207,00 €

DemoNa zalogi
LENOVO
3 14IGL05 N4020/8GB/256M2/FHD/C/W11
Intel Celeron N40208GB256GB SSD NVMe M.2
208,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
IP 5 Chrome 16IAU7 i3-1215U/8GB/256M2/WQXGA/Chrome
Intel Core i3 1215U8GB256GB SSD M.2
209,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ChromeBook 3 14IGL05 N4020/8/64SSD/FHD/CAM
8GB64SSD
204,84 €