
LENOVOSKU: 82V8000JFR-BEAN: 82V8
IP 5 Chrome 16IAU7 i3-1215U/8GB/256M2/WQXGA/Chrome
IDEAPAD 5 CHROME 16IAU7 GAMING
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
209,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i3 1215U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Chrome |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Blue |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82V8000JFR-B |
| EAN | 82V8 |
Opis izdelka
Lenovo Ideapad 5 Chrome 16IAU7 Gaming - 16" - Intel Core i3 - 1215U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - French
| Processor | Intel Core i3 (12th Gen) - 1215U / 1.2 GHz, up to 4.4 GHz / 10 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 16" 2560 x 1600 / 2.5K @ 120 Hz |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Google Chrome OS |
| Dimensions (WxDxH) | 35.65 cm x 25.3 cm x 1.99 cm |
| Weight | 1.82 kg |
| Battery | Up to 11 hours |
| Keyboard | French |
| Resolution | 2560 x 1600 (2.5K) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, Chrome keyboard, 4-Zone RGB backlight |
| Networking | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Chromebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Memory | 8 GB LPDDR4X (provided memory is soldered) |
| Colour | Dual tone stone blue |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - TLC |
| Security | Google Security Chip H1 |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes (RGB) |
| Repairability Index | 7.3 (out of 10) |
| Gaming | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 4266 MT/s |
| Rated Speed | 2133 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - triple-level cell (TLC) - Kioxia |
| Case Material | Aluminium (top), polycarbonate ABS (bottom) |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping |
| Integrated Options | Hall sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Waves MaxxAudio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 350 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 71 Wh |
| Run Time | Up to 11 hours |
| Wireless | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| CPU | Intel Core i3 (12th Gen) 1215U / 1.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | 10 MB |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Max Monitors Supported | 2 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC5682I-VD |
| Audio Features | Output: Smart Amplifier (AMP); Input: Google Assistant |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (microSD) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Na zalogi
Toshiba
notebook Toshiba Satellite P745-S4217 i5/6Gb/640hdd/HD Win7HP rabljen
6GB
209,38 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T440p i5/4/128SSD/CAM/W10p rabljen 1l (B-grade pokrov)
4GB128GB SSD
209,38 €

DemoNa zalogi
LENOVO
3 14IGL05 N4020/8GB/256M2/FHD/C/W11
Intel Celeron N40208GB256GB SSD NVMe M.2
208,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G8 i5-1145G7/8GB/256M2/FHD/B/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...8GB256GB SSD M.2
211,00 €