
LENOVOSKU: 81WH004HFR-06EAN: 81WH
3 14IGL05 N4020/8GB/256M2/FHD/C/W11
IDEAPAD 3 14IGL05
DemoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Demo
Razstavni model, v odličnem stanju
208,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Celeron N4020 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - TN |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 600 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Demo |
| SKU | 81WH004HFR-06 |
| EAN | 81WH |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad 3 14IGL05 - 14" - Intel Celeron - N4020 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - French
| Processor | Intel Celeron N4020 / 1.1 GHz, up to 2.8 GHz / 4 MB Cache |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics 600 |
| Operating System | Windows 11 Home in S mode - French |
| Dimensions (WxDxH) | 32.71 cm x 24.1 cm x 1.99 cm |
| Weight | 1.5 kg |
| Battery | Up to 14 hours |
| Keyboard | French |
| Resolution | 0.3 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Memory | 8 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Colour | Platinum grey |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Repairability Index | 8.3 (out of 10) |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 2400 MT/s |
| Rated Speed | 2400 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0 x2 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate ABS |
| Surface Finish | IMR |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad |
| Included Accessories | Wall mount power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 220 cd/m² |
| Capacity | 35 Wh |
| Run Time | Up to 14 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| CPU | Intel Celeron N4020 / 1.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 2.8 GHz |
| Number of Cores | Dual-Core |
| Cache | 4 MB |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 600 |
| Max Monitors Supported | 1 external monitor(s) |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 2.0 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | 4 in 1 (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card, SDXC Card) |
| Interfaces | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 2.0 ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/4/F/C(IR)/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB256GB SSD M.2
207,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G8 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/4/F/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i5 1145G716GB256GB SSD NVMe M.2
207,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
IP 5 Chrome 16IAU7 i3-1215U/8GB/256M2/WQXGA/Chrome
Intel Core i3 1215U8GB256GB SSD M.2
209,00 €
Na zalogi
Toshiba
notebook Toshiba Satellite P745-S4217 i5/6Gb/640hdd/HD Win7HP rabljen
6GB
209,38 €