
LENOVOSKU: 82KF0001IX-SEAN: 82KF
5G 14Q8X05 QC8cx/8GB/512M2/FHD/4U/C(IR)/W10
IDEAPAD 5G 14Q8X05
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
287,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 8GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Qualcomm Adreno 680 |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 82KF0001IX-S |
| EAN | 82KF |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad 5G 14Q8X05 - 14" - Qualcomm Snapdragon 8cx - Kryo 495 - 8 GB RAM - 512 GB SSD - 5G - Italian
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8cx Kryo 495 up to 2.84 GHz |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Qualcomm Adreno 680 |
| Operating System | Windows 10 Home 64-bit Edition (on ARM) - Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 32.17 cm x 20.7 cm x 1.49 cm |
| Weight | 1.2 kg |
| Battery | Up to 20 hours |
| Keyboard | Italian |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English, Italian / region: Italy |
| Memory | 8 GB LPDDR4X (provided memory is soldered) |
| Colour | Light silver |
| Service Provider | Service not included |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Wireless Broadband (WWAN) | 5G |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 1866 MT/s |
| Rated Speed | 1866 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminum, polycarbonate, ABS plastic |
| Surface Finish | Painting |
| Integrated Options | Proximity sensor |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, Italian / region: Italy |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 51 Wh |
| Run Time | Up to 20 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| CPU | Qualcomm Snapdragon 8cx Kryo 495 |
| Max Turbo Speed | 2.84 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Graphics Processor | Qualcomm Adreno 680 |
| Memory Allocation Technology | Shared Video Memory (UMA) |
| Max Monitors Supported | 2 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Qualcomm WCD9341 |
| Keyboard Layout | Italian |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 free) |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Interfaces | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 5G |
| Controller | Foxconn T99W175 - M.2 Card |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| TCO Certified | - |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
Duet 11M889 Kompanio 838/8GB/128GB/WUXGA/MT/Chrome
8GB128GB eMMC
287,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Duet 11M889 Kompanio 838/8GB/128GB/WUXGA/MT/Chrome
8GB128GB eMMC
287,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14s G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/F/C/W10P
AMD Ryzen 5 Pro 4650U16GB256GB SSD M.2
288,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 PRO 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD NVMe M.2
288,00 €