
LENOVOSKU: 83HH001UMB-GEAN: 83HH
Duet 11M889 Kompanio 838/8GB/128GB/WUXGA/MT/Chrome
DUET 11M889
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
287,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 8GB |
| Disk | 128GB eMMC |
| Zaslon | 11" |
| Tip zaslona | 10.95" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Arm Mali |
| Operacijski sistem | Chrome |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | BE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 83HH001UMB-G |
| EAN | 83HH |
Opis izdelka
Lenovo Chromebook Duet 11M889 - 10.95" - MediaTek Kompanio 838 - 8 GB RAM - 128 GB eMMC - Belgium French
| Processor | MediaTek Kompanio 838 up to 2.6 GHz |
| RAM | 8 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 10.95" touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Arm Mali-G57 MC3 |
| Operating System | Google Chrome OS |
| Weight | 510 g |
| Keyboard | Belgium French |
| Resolution | 8 Megapixel (rear), 5 Megapixel (front) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Chromebook - Yes - with detachable keyboard |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Belgium |
| Input Device | Multi-touch trackpad |
| Memory | 8 GB LPDDR4X (provided memory is soldered) |
| Colour | Luna grey |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 128 GB eMMC |
| Security | Google Security Chip H1 |
| Integrated Webcam | Yes |
| Dimensions (WxDxH) - tablet | 25.537 cm x 16.692 cm x 0.76 cm |
| Repairability Index | 7.1 (out of 10) |
| Neural Processor Unit (NPU) | MediaTek NPU 650 |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 3733 MT/s |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 128 GB eMMC - eMMC 5.1 |
| Case Material | Aluminum |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping |
| Features | Integrated memory controller |
| Included Accessories | Keyboard, USB-C power adapter, folio keyboard with touchpad, folio stand |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: English, German, French, Dutch / region: Belgium |
| Type | Keyboard, multi-touch trackpad |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 72% NTSC |
| Capacity | 29 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| CPU | MediaTek Kompanio 838 |
| Max Turbo Speed | 2.6 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Graphics Processor | Arm Mali-G57 MC3 |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Audio Features | Output: MaxxAudio, Smart Amplifier (AMP) |
| Keyboard Layout | Belgium French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ POGO ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 4 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
5G 14Q8X05 QC8cx/8GB/512M2/FHD/4U/C(IR)/W10
8GB512GB SSD NVMe M.2
287,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Duet 11M889 Kompanio 838/8GB/128GB/WUXGA/MT/Chrome
8GB128GB eMMC
287,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14s G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/F/C/W10P
AMD Ryzen 5 Pro 4650U16GB256GB SSD M.2
288,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 PRO 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD
288,00 €