
TEQCYCLESKU: TLT14G1RMX06BEAN: 20UE
T14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14 G1
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
288,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO 4650U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14G1RMX06B |
| EAN | 20UE |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad T14 G1 - 14" - AMD Ryzen 5 Pro - 4650U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Nordic - refurbished
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 4650U / 2.1 GHz, up to 4 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | UltraNav, TrackPoint |
| Memory | 16 GB |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Carbon Footprint | 11.1 kg carbon emissions |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, UltraNav, TrackPoint |
| Widescreen | Yes |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 4650U / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | 8 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon Graphics |
| Keyboard Layout | Nordic |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 R5 PRO 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD M2
288,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 R5 PRO 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD M2
288,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD M2
288,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 PRO 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD NVMe M.2
288,00 €