
LENOVOSKU: 20UJS1XM00-08-BEAN: 20UJ
T14s G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/F/C/W10P
THINKPAD T14S G1
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
288,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 4650U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | PT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 20UJS1XM00-08-B |
| EAN | 20UJ |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 - 14" - AMD Ryzen 5 Pro - 4650U - 16 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 4650U / 2.1 GHz, up to 4 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Dimensions (WxDxH) | 32.9 cm x 22.615 cm x 1.67 cm |
| Weight | 1.35 kg |
| Battery | 3-cell - up to 17.4 hours |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB DDR4 (provided memory is soldered) |
| Colour | Black |
| Storage | 256 GB SSD - TCG Opal Encryption |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dockable | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 258 kg carbon emissions (EU) |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 3200 MT/s |
| Rated Speed | 3200 MT/s |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 - TCG Opal Encryption - Samsung |
| Case Material | Carbon fibre hybrid (top), magnesium (keyboard cover), magnesium (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multimedia control, Fn keys with Unified Communications controls, multi-touch touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 57 Wh |
| Run Time | Up to 17.4 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0 |
| Wireless Controller | Realtek RTL8852AE - M.2 Card |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111EPV |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 4650U / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | L3 - 8 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | Direct X 12 |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | ThinkShutter camera privacy, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: far-field |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ Lenovo Ethernet extension connector ¦ Dock |
| Memory Card Reader | Yes (microSD) |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 44 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 R5 PRO 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD M2
288,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 PRO 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD
288,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD M2
288,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 R5 PRO 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
AMD Ryzen 5 PRO 4650U16GB256GB SSD NVMe M.2
288,00 €