
LENOVOSKU: 82W7S09Y00-GEAN: 82W7
14e G3 i3-N305/8GB/128GB/FHD/C/Chrome
14E G3
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
121,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | OctalCore Intel Core i3-N305 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 128GB eMMC |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Chrome |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 82W7S09Y00-G |
| EAN | 82W7 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
DELL
5410 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P_OS
119,00 €
ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
500e G3 N4500/4GB/32S/HD/MT/C/Chrome
DualCore Intel Celeron N4...4GB32GB eMMC
112,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
IP Slim 3 14AMN8 Athlon 7120U/4GB/512M2/FHD/C/W11
AMD Athlon Silver 7120U4GB512GB SSD NVMe M.2
132,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
V15 G2 IJL N4500/8GB/256M2/FHD/C/W11
Intel Celeron N45008GB256GB SSD NVMe M.2
132,00 €