
LENOVOSKU: 82XN0087MH-BEAN: 82XN
IP Slim 3 14AMN8 Athlon 7120U/4GB/512M2/FHD/C/W11
IDEAPAD SLIM 3 14AMN8
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
132,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Athlon Silver 7120U |
| RAM | 4GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 610M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82XN0087MH-B |
| EAN | 82XN |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8 - 14" - AMD Athlon Silver - 7120U - 4 GB RAM - 512 GB SSD - English - Europe
| Processor | AMD Athlon Silver 7120U / 2.4 GHz, up to 3.5 GHz / 2 MB Cache |
| RAM | 4 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | AMD Radeon 610M |
| Operating System | Windows 11 Home - Dutch / English / French / German |
| Dimensions (WxDxH) | 32.43 cm x 21.38 cm x 1.79 cm |
| Weight | 1.37 kg |
| Keyboard | English - Europe |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Memory | 4 GB LPDDR5 (provided memory is soldered) |
| Colour | Arctic grey |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Integrated Webcam | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5500 MT/s |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | IMR |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Capacity | 47 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| CPU | AMD Athlon Silver 7120U / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.5 GHz |
| Number of Cores | Dual-Core |
| Cache | L3 - 2 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 610M |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | User-facing stereo speakers, dual array microphone |
| Keyboard Layout | English - Europe |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.2 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
V15 G2 IJL N4500/8GB/256M2/FHD/C/W11
Intel Celeron N45008GB256GB SSD NVMe M.2
132,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
14e G3 i3-N305/8GB/128GB/FHD/C/Chrome
OctalCore Intel Core i3-N...8GB128GB eMMC
121,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
DELL
5410 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P_OS
119,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
148,00 €