
LENOVOSKU: 82QY00QDFR-BEAN: 82QY
V15 G2 IJL N4500/8GB/256M2/FHD/C/W11
V15 G2 IJL
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
132,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Celeron N4500 |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Tip zaslona | 15.6" - TN |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82QY00QDFR-B |
| EAN | 82QY |
Opis izdelka
Lenovo V15 G2 IJL - 15.6" - Intel Celeron - N4500 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - French
| Processor | Intel Celeron N4500 / 1.1 GHz, up to 2.8 GHz / 4 MB Cache |
| RAM | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Display | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Home - French |
| Dimensions (WxDxH) | 35.92 cm x 23.58 cm x 1.99 cm |
| Weight | 1.7 kg |
| Battery | Up to 11.4 hours |
| Keyboard | French |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 2 years - pick-up and return |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Memory | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 2 Years Lenovo Depot Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Repairability Index | 8.4 (out of 10) |
| Carbon Footprint | 580 kg carbon emissions |
| Max RAM Supported | 8 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 2933 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 260-pin |
| Slots Qty | 1 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 2 years - pick-up and return |
| Main Storage | 256 GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | Texture |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad, SMB Service hot key |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 250 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +45 / -45 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 38 Wh |
| Run Time | Up to 11.4 hours |
| Battery Run Time | Local video (1080p) playback time (150 nits): up to 11.4 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1 |
| Wireless Controller | M.2 Card |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Celeron N4500 / 1.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 2.8 GHz |
| Number of Cores | Dual-Core |
| Cache | L3 - 4 MB |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Max Monitors Supported | 1 external monitor(s) |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt |
| Interfaces Details | USB 2.0 ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (data only) ¦ HDMI ¦ LAN ¦ Headphone/microphone combo jack |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
IP Slim 3 14AMN8 Athlon 7120U/4GB/512M2/FHD/C/W11
AMD Athlon Silver 7120U4GB512GB SSD NVMe M.2
132,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
14e G3 i3-N305/8GB/128GB/FHD/C/Chrome
OctalCore Intel Core i3-N...8GB128GB eMMC
121,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
DELL
5410 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P_OS
119,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G7 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/F/B/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
148,00 €