LENOVOSKU: 82JCS0BA00-BEAN: 82JC
500e G3 N4500/4GB/32S/HD/MT/C/Chrome
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
112,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | DualCore Intel Celeron N4500 |
| RAM | 4GB |
| Disk | 32GB eMMC |
| Zaslon | 11" |
| Ločljivost | 1366 x 768 Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Chrome |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82JCS0BA00-B |
| EAN | 82JC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
300e AMD 3015e/4GB/64S/HD/MT/C/W10PE
DualCore AMD 3015e4GB64GB eMMC
108,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
DELL
5410 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P_OS
119,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
14e G3 i3-N305/8GB/128GB/FHD/C/Chrome
OctalCore Intel Core i3-N...8GB128GB eMMC
121,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
3 Cb 11Q727 QC 7c G2/4GB/128GB/WUXGA+/MT/P/Chrome
4GB128GB eMMC
96,00 €