
LENOVOSKU: 82T6000UGE-08-BEAN: 82T6
3 Cb 11Q727 QC 7c G2/4GB/128GB/WUXGA+/MT/P/Chrome
IDEAPAD DUET 3 CHROME 11 Q727
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
96,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| RAM | 4GB |
| Disk | 128GB eMMC |
| Zaslon | 11" |
| Tip zaslona | 10.95" - IPS |
| Ločljivost | 2000 x 1200 |
| Grafična kartica | Qualcomm Adreno |
| Operacijski sistem | Chrome |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 82T6000UGE-08-B |
| EAN | 82T6 |
Opis izdelka
Lenovo IdeaPad Duet 3 Chromebook 11Q727 - 10.95" - Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 - Kryo 468 - 4 GB RAM - 128 GB eMMC - German
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 Kryo 468 up to 2.55 GHz |
| RAM | 4 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 10.95" touchscreen 2000 x 1200 / 2K |
| Graphics | Qualcomm Adreno |
| Operating System | Google Chrome OS |
| Dimensions (WxDxH) | 25.804 cm x 16.455 cm x 0.79 cm |
| Weight | 516.5 g |
| Battery | Up to 12 hours |
| Keyboard | German |
| Resolution | 8 Megapixel (rear), 5 Megapixel (front) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1 |
| Product Type | Chromebook - with detachable keyboard |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Input Device | Digitizer, trackpad, digital pen |
| Memory | 4 GB LPDDR4X (provided memory is soldered) |
| Colour | Storm grey |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 128 GB eMMC |
| Security | Google Security Chip H1 |
| Integrated Webcam | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Rated Speed | 2133 MHz |
| Max RAM Supported | 4 GB |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 128 GB eMMC - eMMC 5.1 |
| Case Material | Aluminum, polycarbonate ABS |
| Surface Finish | Aluminium anodising stamping with sandblasting |
| Included Accessories | Keyboard, USB-C to audio jack adapter, USB-C wall mount power adapter, Lenovo USI Pen 2 |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, digitizer, trackpad, digital pen |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 70.8% NTSC |
| Features | Integrated memory controller |
| Capacity | 29 Wh |
| Run Time | Up to 12 hours |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 Kryo 468 |
| Max Turbo Speed | 2.55 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Graphics Processor | Qualcomm Adreno |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Rear camera |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC5682I |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 30 Watt |
| Interfaces Details | 2 x USB-C 3.1 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ POGO |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
DemoNa zalogi
LENOVO
V110-15AST A4-9120/4GB/500/HD/MB/C/W10
94,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
300e AMD 3015e/4GB/64S/HD/MT/C/W10PE
DualCore AMD 3015e4GB64GB eMMC
108,00 €
ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
500e G3 N4500/4GB/32S/HD/MT/C/Chrome
DualCore Intel Celeron N4...4GB32GB eMMC
112,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
Slim 3 14M868 Kompanio 520/4GB/64S/FHD/C/Chrome
4GB64GB eMMC
73,00 €