
TEQCYCLESKU: THX360830G6FR26BEAN: HP EliteBook X360 1040 G7
X360 830 G6 i7- 8665U/16GB/256M2/FHD/MT/C/W11P
ELITEBOOK 830 G6 X360
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (23 kos)
348,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-8665U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | THX360830G6FR26B |
| EAN | HP EliteBook X360 1040 G7 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
Legion Go S 8ARP1 Ryzen Z2 Go/16GB/1TBM2/MT/W11
348,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
850 G8 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/MT/F/B/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-11...16GB512GB SSD M.2
346,00 €

ObnovljenoNa zalogi
HP
840 G10 i7-1365U/16GB/256M2/WUXGA/B/C(IR)/W10P_COA
Intel Core i7-1365U16GB256GB SSD M.2
350,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
V15 G4 IRU i5-1335U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5 1335U16GB512GB SSD NVMe M.2
345,00 €