
HPSKU: 947T-113978-08-CEAN: 947T8UC
840 G10 i7-1365U/16GB/256M2/WUXGA/B/C(IR)/W10P_COA
ELITEBOOK 840 G10
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
350,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 30 dni garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-1365U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NO |
| Garancija | Garancija: 30 dni garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 947T-113978-08-C |
| EAN | 947T8UC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X360 830 G6 i7- 8665U/16GB/256M2/FHD/MT/C/W11P
Intel Core i7-8665U16GB256GB SSD M2
348,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
Legion Go S 8ARP1 Ryzen Z2 Go/16GB/1TBM2/MT/W11
348,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14 G3 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/MT/4U/C/W10P_COA
Intel Core i5-1245U16GB256GB SSD M.2
353,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8265U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8265U16GB DDR4256GB SSD M2
354,00 €