
LENOVOSKU: 20AJ-112135-08-BEAN: 20AJ
T14 G3 i5-1245U/16GB/256M2/FHD/MT/4U/C/W10P_COA
THINKPAD X240S
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
353,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1245U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 12" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | BE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 20AJ-112135-08-B |
| EAN | 20AJ |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8265U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8265U16 GB DDR4256GB SSD M2
354,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G6 i5-8265U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-8265U16GB DDR4256GB SSD M2
354,00 €

DemoNa zalogi
LENOVO
L13 Yoga G2 i5-1135G7/8GB/256M2/FHD/MT/F/P/W10
Intel Core i5 1135G78GB256GB SSD M.2
355,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
L14 G1 R5 Pro 4650U/8GB/256M2/FHD/C/W10
HexaCore AMD Ryzen 5 Pro ...8GB256GB SSD M.2
355,00 €