
HPSKU: 4V33-111479-08-BEAN: 4V334EC
850 G8 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/MT/F/B/W10P_COA
ELITEBOOK 850 G8
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
346,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NO |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 4V33-111479-08-B |
| EAN | 4V334EC |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
V15 G4 IRU i5-1335U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5 1335U16GB512GB SSD NVMe M.2
345,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
Legion Go S 8ARP1 Ryzen Z2 Go/16GB/1TBM2/MT/W11
348,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X360 830 G6 i7- 8665U/16GB/256M2/FHD/MT/C/W11P
Intel Core i7-8665U16GB256GB SSD M2
348,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
X13 G2 R5 Pro 5650U/8GB/512M2/WUXGA/F/C/NOOS
AMD Ryzen 5 Pro 5650U8GB512GB SSD M.2
343,00 €