
HPSKU: BV0N2E8R#ABU
x360 830 G11 U7 155U/16GB/256M2/WUXGA/B/C/W11P
ELITEBOOK X360 830 G11
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
921,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Ultra U7-155U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | BV0N2E8R#ABU |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
LENOVO
T14 G6 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/C(IR)/W11P
Intel Core Ultra 5 225U16GB512GB SSD NVMe M.2
920,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Notesnik RNW 14" Lenovo ThinkPad X1 Carbon G9 i5-1145G7 / 16GB / SSD512GB / 1920x1200 / WLAN / LTE / BT / CAM / BL / Win 11 PRO / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i516GB512GB SSD
922,32 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 14 R5 340/24GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen AI 5 34024GB512GB SSD NVMe
923,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
TP T14s 2-in-1 G1 U5 235U/32GB/512M2/MT/F/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...32GB512GB SSD M.2
923,00 €