LENOVOSKU: 21R4S05L00-GEAN: 21R4
TP T14s 2-in-1 G1 U5 235U/32GB/512M2/MT/F/W11P
THINKPAD T14S 2-IN-1 G1
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
923,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 2C+10c Intel Core Ultra 5 235U |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21R4S05L00-G |
| EAN | 21R4 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 14 R5 340/24GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen AI 5 34024GB512GB SSD NVMe
923,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Notesnik RNW 14" Lenovo ThinkPad X1 Carbon G9 i5-1145G7 / 16GB / SSD512GB / 1920x1200 / WLAN / LTE / BT / CAM / BL / Win 11 PRO / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i516GB512GB SSD
922,32 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Firefly 14 G10 i7-1370P/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
Intel Core i7-1370P16GB512GB SSD NVMe M.2
924,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P14s G5 R5 Pro 8640HS/16GB/512M2/WUXGA/F/NOOS
AMD Ryzen 5 Pro 8640HS16GB512GB SSD NVMe M.2
924,00 €