
HPSKU: AD4T2ETR#UUW
EB 8 G1a 14 R5 340/24GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
ELITEBOOK 8 G1A 14" AMD AI
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
923,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen AI 5 340 |
| RAM | 24GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 840M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | AD4T2ETR#UUW |
Opis izdelka
HP EliteBook 8 G1a Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 14" - AMD Ryzen AI 5 - 340 - 24 GB RAM - 512 GB SSD - Pan Nordic
| Processor | AMD Ryzen AI 5 340 / 2 GHz, up to 4.8 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 24 GB (1 x 24 GB) |
| Display | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 840M |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.55 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Battery | 3-cell |
| Keyboard | Pan Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, precision touchpad, Copilot key, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 169-degree hinge design |
| Localisation | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | ClickPad |
| Memory | 24 GB DDR5 (1 x 24 GB) |
| Colour | Glacier silver |
| Bundled Services | HP Carbon Neutral Computing Services - To the Door with Usage Service for Notebooks |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 3-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, hall sensor, HP Tamper Lock, colour sensor, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Included Accessories | HP 100W Slim USB-C AC Adapter |
| Compliant Standards | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Localization | Language: Danish, Norwegian, Finnish, Swedish / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 240 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 1.043 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 3.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download), HP Image Assistant (free download), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (free download), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, HP Smart Support, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (free download), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, HP Driver Packs (free download), HP UEFI BIOS Certification level 2.8, Edge Customization, Audio Permanent Disable, Poly Lens |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 62.5% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium |
| Capacity | 62 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 1 |
| Wireless Controller | MediaTek MT7925 - M.2 2230 |
| CPU | AMD Ryzen AI 5 340 / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 840M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Dual stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: discrete amplifiers, Poly Studio |
| Keyboard Layout | Pan Nordic |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ HDMI ¦ USB 3.2 Gen 1 (powered) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Product Recycled Content | Post-consumer recycled plastic, recycled metal |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 50 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 59 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
TP T14s 2-in-1 G1 U5 235U/32GB/512M2/MT/F/W11P
2C+10c Intel Core Ultra 5...32GB512GB SSD M.2
923,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Notesnik RNW 14" Lenovo ThinkPad X1 Carbon G9 i5-1145G7 / 16GB / SSD512GB / 1920x1200 / WLAN / LTE / BT / CAM / BL / Win 11 PRO / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i516GB512GB SSD
922,32 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Firefly 14 G10 i7-1370P/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11P
Intel Core i7-1370P16GB512GB SSD NVMe M.2
924,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P14s G5 R5 Pro 8640HS/16GB/512M2/WUXGA/F/NOOS
AMD Ryzen 5 Pro 8640HS16GB512GB SSD NVMe M.2
924,00 €