
LENOVOSKU: 21AW005BGE-SEAN: 21AW
X13 Yoga G3 i7-1265U/16GB/512M2/WUXGA/MT/F/NOOS
THINKPAD X13 YOGA G3
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
806,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-1265U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 13" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21AW005BGE-S |
| EAN | 21AW |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
Apple
Prenosnik RNW Apple MacBook Pro 2019 i7-9750H / 16GB / SSD512GB / 16" 3072x1920 / WLAN / BT / CAM / Radeon Pro 5300M / iOS / SLO gravura / A+
I7512GB SSD
805,39 €
NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G4 i5-1345U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
803,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
E14 G6 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/F/C(IR)/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe M.2
803,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
T14s G5 U5-125U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/C(IR)/W11P
Intel Core Ultra 5 125U16GB512GB SSD NVMe M.2
809,00 €